CCTV telewizja przemyslowa monitoring

CCTV telewizja przemysłowa monitoring

CCTV telewizja przemysłowa monitoring

 

CCTV- skrót z j. Angielskiego Closed-Circuit TeleVision co w dosłownym tłumaczeniu oznacza telewizje o obwodzie zamkniętym. Dużo częściej tłumaczone jako telewizja przemysłowa, monitoring a obecnie powoli wypierane przez określenie „telewizyjne systemy dozorowe”. CCTV czyli telewizja przemysłowa pozwalają na przesył obrazu z kamer do wyznaczonego zestawu monitorów lub rejestratorów . Pozwala to zwiększyć bezpieczeństwo obserwowanego obszaru. Obszarem takim może być pojedynczy budynek, np. bank, supermarket, szkoła jak również zespoły budynków takie jak lotniska, duże zakłady przemysłowe, czy też całe miasta.
Pozytywne efekty stosowania telewizyjnych systemów dozoru zachęcają osoby prywatne do instalowanie rozwiązań CCTV w domach lub mieszkaniach. Użytkownik może obserwować otoczenie domu np. podczas wyjazdu na wakacje czy pobytu w pracy.

Wykonujemy profesjonalne instalacje telewizji przemysłowej, korzystając z wieloletniego doświadczenia oraz odpowiednich narzędzi. Realizujemy zarówno duże projekty jak i instalacje w domach i mieszkaniach. Ponadto modyfikujemy lub tworzymy niezbędną infrastrukturę, niezbędną do podglądu zdalnego – na ekranie komputera, lub smartfona.  Doradzamy przy wyborze odpowiednich kamer, rejestratorów oraz pozostałych urządzeń, mając na uwadze nie tylko nasz zysk ale przede wszystkim zadowolenie naszych klientów.