instalacje elektryczne, elektryk Poznań

Profesjonalne usługi elektryczne na terenie Poznania, Lubonia, Swarzędza i okolic

Co wyróżnia naszych elektryków?

 • Doświadczenie

  Wiele pomyślnych ralizacji oraz różnorodność wyzwań pozwoliły nam zdobyć wiedzę i umiejętności,dzięki którym wykonamy zlecone przez Państwa prece sprawnie i profesjonalnie. Gwarantujemy wysoką jakość wykonanych przez nas instalacji elektrycznych, bezpieczeństwo i niezawodność w ich użytkowaniu. Wszelkie zlecenia, realizujemy zgodnie ze sztuką i wszelkimi narzuconymi normami.

 • Doradztwo

  Zawsze można liczyć na porady z naszej strony – postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości podczas realizacji zlecenia. Ponadto jesteśmy do Państwa dyspozycji w razie jakiejkolwiek awarii – nigdy nie zapominamy o naszych zleceniodawcach.

 • Zaplecze

  Nowoczesne oraz specjalistyczne narzędzia pozwalają nam przyjąć zlecenie niezależnie od lokalizacji i stopnia skomplikowania. Zapewniamy szybkie wykonanie powierzonych prac, w sposób profesjonalny i zgodny z oczekiwaniami inwestora.

 • Bezpłatna wycena

  Kontaktując się z nami, mogą Państwo liczyć na naszą szybką wizytę i wycenę, która w okolicach Poznania jest zawsze bezpłatna.

Instalacje elektryczne w mieszkaniach

instalacje elektryczne w mieszkaniach

Chętnie podejmujemy się remontów, modernizacji, wymiany oraz budowy od podstaw instalcji elektrycznych w mieszkaniach. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę z uciążliwości tajich prac dla Państwa sąsiadów – dlatego podobne zlecenia wykonujemy szybko, zachowując czystość i najwyższą jakość wykonania naszych instalacji.

Instalacje elektryczne w domach jednorodzinnych

instalacje elektryczne w domach jednorodzinnychNasze bogate doświadczenie pozwala nam wykonywać wszelkie realizacje związane z nowoczesnymi instalacjami elektrycznymi w .nowo powstających oraz już istniejących domach jednorodzinnych. Specjalistyczna wiedza oraz wysokiej jakości sprzęt pozwalają nam zajmować się instalacjami zarówno prostszymi jak i bardzo zaawansowanymi np…inteligentne budynki. wykonujemy również instalacje oświetlenia ogrodowego, nawadniania oraz automatyki domowej.

Instalacje elektryczne w obiektach przemysłowych

instalacje elektryczne w obiektach przemysłowychNa swoim koncie posiadamy wiele wykonanych instalacji w różnego rodzaju budynkach produkcyjnych, magazynowych, biurowych – jednym słowem przemysłowych. Oprócz instalacji elektrycznych w tego typu budynkach, podejmujemy się prac w zakresie automatyki, teletechniki (p-poż, sswin, kontrola dostępu).

Oprócz wykonywania instalacji elektrycznych, świadczymy usługi elektryczne w zakresie:

 • przeglądów instalacji elektrycznych
 • awarii instalacji oraz urządzeń
 • montażu oświetlenia
 • podłączania kuchenek elektrycznych
 • pomiarów instalacji elektrycznych

Gwarantujemy Państwu usługi na profesjonalnym poziomie. Nasze instalacje charakteryzują się estetyką wykonania, starannością oraz bezawaryjnością. Szukając usług elektryka w okolicach Poznania warto zainteresować się naszą ofertą i skorzystać z naszych usług.

Jesteśmy do Państwa usług na terenie Poznania, Lubonia, Swarzędza, Komornik, Mosiny i okolic (na obszarze zaznaczonym na mapie).

usługi elektryczne na terenie Poznania i okolic